4–8 квітня 2022 р. відбувся Міжнародний тиждень (KP International Week 2022) за програмою Erasmus+ в Копенгагені (Данія). Викладач кафедри географії, методики її навчання та туризму Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка доцент Олександр Федій взяв участь у заході онлайн. На жаль, робочий візит в Університетський коледж Копенгагена був скасований.
Протягом тижня на зустрічах різних типів були реалізовані всі заплановані проєкти. Викладач Університетського коледжу Копенгагена Петер Майкл Хансен ознайомив колег-географів Олександра Федія (Україна), Самайю Гасанову (Азербайджан), Естер Аппіах Дансо-Віреду (Гана) із планом заходів, покликаних популяризувати географічну освіту в рамках Міжнародного тижня.
Доцент Олександр Федій під час лекції «Методика проведення навчальних практик для студентів спеціальності 014.07 «Середня освіта (Географія)», 103 «Науки про Землю», 242 «Туризм» ознайомив присутніх із методикою навчання географічних дисциплін і організацією навчальних практик. Презентація сформувала у данських студентів та їхніх викладачів уявлення про особливості і рівень теоретичної й практичної підготовки студентів в Україні.
Окремими слайдами Олександр Анатолійович представив практики студентів, які відбувалися на територіях, які сьогодні окуповані (Кримські гори, Приазов’ї). Саме на травень 2022 р. була запланована спільна практика студентів-географів Полтавського педагогічного з Петером Майклом Хансеном в Приазов’ї. З великим болем викладачі та студенти із країн, які брали участь у роботі Міжнародного тижня, цікавилися сучасною ситуацією в Україні і висловлювали підтримку українському народу.
Програмою Міжнародного тижня передбачала відвідування закладів середньої освіти Данії. Викладачі-географи познайомилися із системою географічної підготовки данських учнів. Вразило те, що на ноутбуці однієї з учениць 7 класу – символ України (Вестербро з Україною). Вестербро – один з адміністративних районів Копенгагена, у ньому розташований Університетський коледж.
Підсумком роботи Міжнародного тижня для географів стало узгодження подальшого співробітництва між ПНПУ імені В. Г. Короленка, Університетським коледжем Копенгагена та Азербайджанським державним педагогічним університетом у рамках проєкту «Освіта для сталого розвитку», домовленість про проведення спільних лекцій для студентів.